Rally ČR 2024

AC Milán remizoval s Laziem Řím a stále čeká na první ligové vítězství

AC Milán nadále potvrzuje nepovedený úvod nového ligového ročníku a ani napotřetí nevyhrál. Tentokrát narazil na Lazio Řím, se kterým si rozdělil body po remíze 2:2. Neapol naopak zvítězila 2:1, i když zápas proti Parmě, která dohrávala v deseti, otáčela až v nastaveném čase. Cagliari s Janktem na lavičce podlehlo 0:1 Lecce.

Utkání AC Milán – Lazio Řím
zdroj: REUTERS autor: Alberto Lingria

AC Milán brzy vedl po Pavlovičově gólu hlavou po rohovém kopu, mezi 62. a 66. minutou ale skóre otočili Castellanos a Dia. "Rossoneri" i ve třetím zápase sezony dvakrát inkasovali. Alespoň remízu jim zařídil Leao, který zakončil pohlednou akci střelou na přední tyč. Úřadující vicemistři přesto čekají na premiérovou soutěžní výhru pod novým koučem Fonsecou.

Naopak podruhé za sebou uspěla Neapol, přestože prohrávala od 19. minuty a proměněné penaltě Bonnyho. Ve druhé minutě nastavení se prosadila čerstvá posila z Chelsea Lukaku a o pět minut později dokonal obrat hlavou Anguissa. Parma utrpěla první porážku.