BBV po 25 letech

AC Milán prohrál i druhé domácí utkání bez vstřelené branky

Milán - Fotbalisté AC Milán pokračují v nepřesvědčivém startu do italské ligy. K domácí porážce 0:1 z úvodního kola s nováčkem Sampdorií Janov přidali na San Siru stejný výsledek i v duelu s Atalantou Bergamo a po třech kolech mají na kontě tři body.

Rozčilení hráči AC Milán
zdroj: AP autor: Felice Calabro

Milánský tým nenavázal na předchozí výhru 3:1 v Boloni, ale spíše na své předchozí domácí představení. Úřadující vicemistr dvanáctý tým posledního ročníku nepřehrával a už ve 21. minutě ho zachránila po střele Denise tyč. V 64. minutě ale šel soupeř do vedení po brance Cigariniho a skóre se již nezměnilo.

Cagliari brankou dvě minuty před koncem připravilo Palermo o první vítězství v ročníku. Domácí sicilský tým vedl po brance Riose, hostům ale získal druhý bod ve třetím zápase za remízu 1:1 útočník Sau po souboji před brankou. Palermo má na kontě ještě o bod méně.