V šachu

Žinkovy před kamerami České televize porazily Neurazy

Projekt Náš fotbal živě tentokrát zavítal do třetí třídy v Plzeňském kraji, kde se v lokálním derby střetly dva týmy, které od sebe dělí vzdálenost necelých šesti kilometrů. Z vítězství 2:1 nad Neurazy se nakonec radovaly hostující Žinkovy.

Sestřih utkání Neurazy – Žinkovy

Domácí vsadili na zkušenost, když takřka polovina základní sestavy přesáhla čtyřicet let věku. Herní převahu však měli většinu první půle hosté, kteří tlak zúročili ve dvougólové vedení.

Všechno však mohlo být jinak, kdyby své šance proměnil kapitán domácích Jaroslav Bouzek, který hned dvakrát orazítkoval brankovou konstrukci.

Do druhé půle Neurazy omladily sestavu a bylo to znát. Utkání se vyrovnalo, snížení domácích ale přišlo pozdě, a tak vítězství v derby nakonec slaví Žinkovy.