Česko - Rakousko

Táborsko má po pauze formu. Vyhrálo i nad Vyšehradem

I druhý zápas po restartu druhé ligy fotbalisté Táborska zvládli za plný počet bodů. V dohrávce třetího kola vyhráli 2:0 na hřišti Vyšehradu a v tabulce se posunuli na osmé místo. Skóre otevřel v úvodu druhé půle David Čapek, v 63. minutě přidal druhý gól Petr Plachý.

Fotbal
zdroj: ČTK autor: Jakub Syrůček

Jihočeši po měsíční pauze způsobené protikoronavirovým opatřením vyhráli i druhý zápas, v předchozích pěti duelech přitom získali jen dva body. Naopak Vyšehrad pod novým koučem Michalem Zachem prohrál i druhé utkání, Pražané v soutěži stále čekají na vítězství a s jediným bodem ze šesti zápasů jsou v tabulce předposlední.

Zápas se měl hrát původně v září, odložen byl z důvodu nákazy koronavirem v kádru Vyšehradu.

Dohrávka 3. kola druhé fotbalové ligy:

Vyšehrad - Táborsko 0:2 (0:0)

Branky: 47. Čapek, 63. Plachý. Rozhodčí: Orel - Podaný, Volf. ŽK: Laňka (Vyšehrad). Bez diváků.