Straka se dočkal první výhry na lavičce Třince. Slezané nečekaně vyloupili Žižkov

Při premiéře na lavičce Třince dovedl svůj tým k prvnímu bodu v sezoně. V druhém utkání už František Straka mohl dokonce slavit výhru. A to hodně překvapivou. Slezané v dohrávce 6. kola druhé ligy triumfovali na půdě Žižkova 2:0. Pražané naopak prohráli i druhý duel po restartu soutěže po koronavirové pauze.

Slavící fotbalisté Třince
zdroj: ČTK autor: Vondrouš Roman

Vítězný gól hostů vstřelil v první minutě nastavení úvodního poločasu Christian Attah. Pojistku přidal po změně stran v 62. minutě z penalty Jan Javůrek. Třinec v závěru dohrával bez vyloučeného Leonida Akulinina.

Pražané jsou po třetí prohře z posledních čtyř kol čtvrtí. Na vedoucí Hradec Králové ztrácí Viktoria pět bodů.

Straka se dočkal premiérové výhry na lavičce Třince, tři body veze ze Žižkova

6. kolo druhé fotbalové ligy:

Žižkov - Třinec 0:2 (0:1)

Branky: 45.+1 Attah, 62. Javůrek z pen. Rozhodčí: Machač - Kotalík, Hurych. ČK: 90.+1 Akulinin (Třinec). Bez diváků.