Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Sokolský zpravodaj

Sigma zbrojí na postup do první ligy, smlouvu podepsal Kušnír

Olomouc - Druholigové fotbalisty Sigmy Olomouc posílil bývalý reprezentační obránce Ondřej Kušnír. Někdejší hráč Sparty se na Hané připravoval po odchodu z kazašského Tobolu Kostanaj a nyní se s vedoucím celkem druhé nejvyšší soutěže dohodl na smlouvě do konce sezony.

Ondřej Kušnír v dresu Liberce
zdroj: ČTK autor: Radek Petrášek

Vítkovický odchovanec, kterého nejvíc proslavilo čtyřleté angažmá ve Spartě, měl původně namířeno znovu do zahraničí a na Hané se měl jen udržet v kondici. Situace se však nakonec změnila a zkušený pravý krajní bek bude na jaře pomáhat Sigmě k návratu mezi elitu.

Trénuju tady třetí týden. S panem Minářem (sportovním manažerem klubu) jsme byli předběžně domluveni, jsem rád, že tady můžu být. Sigma je pořád ligové mužstvo, věřím, že pomůžu k postupu tam, kam patří," uvedl Kušnír.

Kušnír kromě Sparty oblékal i dres Liberce a Žižkova, celkem nasbíral 134 ligových startů a deset branek. S letenským celkem v sezoně 2009/2010 slavil titul. Čtyřnásobný český reprezentant sehrál poslední mistrovský zápas v říjnu za Kostanaj proti Pavlodaru.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy