Příbram po pěti zápasech konečně vyhrála, Opava může klesnout na dno

Konečně. Mohli si oddechnout fotbalisté Příbrami, kteří po pěti zápasech, z nichž čtyři prohráli, v předehrávce 27. kola konečně zvítězili. Odnesla to Opava, která si veze domů porážku 0:2. Příbram šla do jarní části druhé ligy z prvního místa, ale nyní je ráda, že zatím drží aspoň druhé místo, ale Líšeň a Vyškov, mají o zápas méně a mohou ji předstihnout. Opava je třetí od konce tabulky, ale béčko Slavia a Třinec mají jen o bod a o zápas méně.

Fotbalisté Příbrami se radují
zdroj: fkpribram.cz autor: fkpribram.cz

Příbram poslal do vedení ve 34. minutě prvním gólem v Česku Egypťan Šajch a pojistku přidal v 65. minutě Wágner. Zkušený útočník zaznamenal 15. trefu v sezoně a dotáhl se na vlašimského Suchana v čele tabulky střelců.

Středočeši uspěli doma po třech porážkách a poprvé pod vedením kouče Krejčího. Opava nevyhrála venku podesáté za sebou.

27. kolo druhé fotbalové ligy:

Příbram – Opava 2:0 (1:0)
Branky: 34. Šajch, 65. Wágner. Rozhodčí: Orel – Líkař, Mojžíš. ŽK: Rataj (Opava).