Můj fotbal živě: Lučina přestřílela Albrechtice, dvěma brankami se blýskl Tomiček

Projekt Můj fotbal živě tentokrát zavítal do Moravskoslezského kraje. Ve třináctém kole 1.A třídy skupiny B vyhrála Lučina nad Baníkem Albrechtice 4:2 a ukončila sérii tří porážek za sebou. Hosté naopak po třech utkáních našli přemožitele. Mužem zápasu se stal domácí Kamil Tomiček, který skóroval dvakrát.

Ilustrační foto z kopané
zdroj: ČTK autor: Syrůček_Jakub

Baník vstupoval do souboje jako favorit, ale už v 16. minutě prohrával. Dlouhé autové vhazování Radka Tomička nezkrotil Žyla a Kamil Tomiček pohotově vstřelil osmý gól v sezoně. Ještě před přestávkou však srovnal po rohovém kopu Dorozla trestuhodně osamocený Chumchal.

Druhý poločas se nicméně odehrál pod taktovkou nováčka 1.A třídy. Ve 48. minutě zaskočil Tomiček z přímého kopu brankáře Laurenčíka, o osm minut později zdvojnásobil náskok střídající Kalmus a čtvrtou branku přidal hrající kouč Chlebek. Konečný výsledek následně stanovil nadvakrát z pokutového kopu Kvapil.