BBV po 25 letech

Karviná remizovala s Opavou, v závěru utkání vyrovnal Janetzký

Opava - Fotbalisté Karviné v 19. kole druhé ligy neudrželi v Opavě těsný náskok a po brance z 85. minuty ve slezském derby remizovali 1:1. Svěřenci Jozefa Webera v tabulce ztrácejí ze druhého místa čtyři body na vedoucí Znojmo, které má zápas k dobru.

Karviná začala výborně a už v šesté minutě Moravec potrestal chybu domácí obrany přehozením brankáře Vaška. Obě mužstva pak neproměnila řadu slibných šancí. Ze závěrečného tlaku Opava vyrovnala, když střídající Janetzký zužitkoval Mrázkův přízemní centr.

Opava - Karviná 1:1 (0:1) 19. kolo druhé fotbalové ligy: SFC Opava - MFK Karviná 1:1 (0:1)

Branky: 85. Janetzký - 6. Moravec. Rozhodčí: Jech - Pelikán, Dobrovolný. ŽK: Grussmann - Sedlák, Hošek, Dreksa. Diváci: 1653.

Opava: Vašek - Zdeněk Pospěch, Simerský, Dvorník (73. Jurečka), Hrabina - Grussmann (81. Janetzký), Jursa, Schaffartzik - Mozol (81. Přichystal) - Kuzmanovič, Mrázek. Trenér: Baránek.

Karviná: Pindroch - Janečka, Hošek, Dreksa, Eismann - Budínský, Sedlák - Puchel (89. Duda), Moravec, Puri (46. Glaser) - Zbyněk Pospěch (62. Urgela). Trenér: Weber.