Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv Z 1984: Dukla Praha - Metaloplastika Šabac

Změny ve vedení Slavie. Krob už není ředitelem, Syrovátka povýšil

Vedení fotbalistů Slavie oznámilo, že nově se pozice předsedy představenstva slučuje s pozicí CEO klubu. Novým místopředsedou představenstva se tak stává Tomáš Syrovátka. Jan Nezmar přebírá plnou odpovědnost za celý sportovní úsek a mládežnickou akademii. Z pozice generálního ředitele zároveň odchází Martin Krob, v klubu však zůstává. Bude působit v dozorčí radě.

Generální ředitel Slavie Martin Krob (vlevo) a Jaroslav Tvrdík
zdroj: ČTK autor: Šimánek Vít

V Syrovátkově kompetenci bude rovněž marketing a obchodní strategie Slavie. Současně bude ze své pozice statutárním zástupcem a bude se spolupodílet na koordinaci činnosti ostatních úseků.

Sportovní oblast včetně odpovědnosti za mládežnickou akademii bude řídit Nezmar. "Chceme více než doposud prohlubovat spolupráci na různých úrovních - A-týmu, juniorky a dorosteneckých kategorií. Naší ambicí je vychovávat hráče pro A-tým jednotnou strategií. Proto jsem navrhl jmenování Jindřicha Trpišovského do pozice hlavního trenéra klubu a představenstvo to jednomyslně schválilo," uvedl Nezmar.

Krob jako šéf Slavie končí, v Edenu ale zůstane. "Slavii mi ve své době pomohl zachránit a postavit ji po manažerské i personální stránce. V další etapě budeme spolupracovat na strategickém směřování klubu, Martin bude působit v dozorčí radě klubu," uvedl ke změnám předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík, který tak pravomoci Kroba přebírá.

Novým členem představenstva se stal Aleš Stluka, který bude zároveň generálním ředitelem slávistické arény Sinobo Stadium. V klubu bude mít na starosti provoz a bezpečnost.

Zdroj
ČT sport, slavia.cz

Hlavní zprávy