Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Volejbalový magazín

Vodhánělovo strádání v Bohemians je u konce, od ledna posílí Admiru Mödling

Přestože se dlouhodobě řadil k nejlepším fotbalistům Bohemians 1905, od února nenastupoval. Záložník Jan Vodháněl proto hledal řešení a našel ho v Rakousku. Ke konci kalendářního roku v Ďolíčku skončí a jako volný hráč zamíří do Admiry Mödling. Rakouský klub na svém webu informoval, že v lednu podepíše se čtyřiadvacetiletým hráčem dlouhodobou smlouvu.

Zleva Provod ze Slavie, Vodháněl z Bohemians a Hellebrand ze Slavie
zdroj: ČTK

Vodháněl se naposledy objevil v sestavě "klokanů" v minulé sezoně v únorovém utkání 18. ligového kola proti Brnu. Podle trenéra Bohemians Luďka Klusáčka následně oznámil, že nemá důvěru v kouče, sportovního ředitele ani vedení a chce odejít.

Předtím bývalý reprezentant do 20 let s Bohemians neprodloužil smlouvu, přestože vedení prý akceptovalo jeho podmínky a stal by se nejlépe placeným fotbalistou novodobé historie vršovického celku. Navrhovaný kontrakt podle sportovního ředitele Miroslava Držmíška obsahoval i výstupní klauzuli dle hráčových představ. V létě Pražané neúspěšně jednali o přestupu Vodháněla do Plzně.

Krajní záložník v nejvyšší soutěži za Mladou Boleslav a Bohemians, kam přišel v létě 2018 z druholigové Vlašimi, odehrál 56 zápasů, z toho 54 za "klokany". Připsal si pět gólů a tři asistence.

"V Janovi jsme získali extrémně talentovaného hráče. V české lize už nasbíral mnoho zkušeností a ukázal, co dokáže. V poslední době dáváme šanci hodně mladým, ale současně je důležité, abychom přivedli i zkušenější fotbalisty, od kterých se mladí budou učit. Doufáme, že také od Jana," řekl sportovní ředitel Admiry Marcel Ketelaer.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články