Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Sportovní zprávy

Vedení 2:0 bychom si měli pohlídat. Je to samozřejmě ztráta, uvedl nespokojený Trávník

Poprvé od červnového přestupu z Jablonce do Sparty se představil v pražském dresu na stadionu bývalého týmu. Návrat ale Michalovi Trávníkovi v 16. kole první ligy zhořkl po remíze 2:2, ačkoli sparťané vedli už v 17. minutě o dva góly.

Utkání Jablonec - Sparta Praha
zdroj: ČTK autor: Petrášek Radek

"Návrat jako takový byl fajn, sem se budu vždy rád vracet, jenže ten výsledek mi radost neudělal," řekl Trávník. "Pro nás je to samozřejmě ztráta. Vedení 2:0 bychom si měli pohlídat, nebo nejlíp navýšit třeba na 3:0. Takhle je to pro nás hodně špatné. Takové zápasy už musíme umět dohrávat," dodal pětadvacetiletý záložník.

Jeho celek v duelu 16. ligového kola vedl už v 17. minutě 2:0 po gólech Libora Kozáka s Martinem Frýdkem, ale po přestávce srovnali střídající Janové Matoušek a Chramosta.

"Přitom jsme věděli, že Jablonec na nás po pauze vlétne. Znám, jak to tu chodí. Jenže přišla první chyba ve vlastním vápně a rychlý gól, před druhým jsem zase chyboval ve středu pole já," připustil Trávník.

Letenští podle něj rozhodně nechtěli v druhé půli jen bránit dvougólový náskok. "Vedení 2:0 nic neznamená, proto jsme chtěli jít za třetím gólem. Jenže domácím hodně pomohl příchod dvou hráčů, přinesli tam trochu rychlosti. To nám dělalo problémy a bohužel jsme se s tím nevyrovnali. Můžeme být rádi, že jsme nakonec neinkasovali potřetí, měli několik nebezpečných skrumáží," dodal Trávník.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy