Následuje
M ČR v latinskoamerických tancích 2020

Útočník Pospěch se dočkal zahraničního angažmá, jde do třetí ligy

Chotěbuz – V české lize zářil a patřil k nejlepším útočníkům. V dresu pražské Dukly se v loňském ročníku stal druhým nejlepším střelcem celé soutěže. Zbyněk Pospěch se nakonec dočkal vytouženého přestupu do zahraničí, nečeká na něj ale prestižní angažmá ve slavné soutěži. Jednatřicetiletý hráč odchází do třetiligové německé Chotěbuzi, kde podepsal dvouletou smlouvu. 

Zbyněk Pospěch
zdroj: ČTK autor: Kateřina Šulová

"Zbyněk měl o angažmá v našem klubu opravdu velký zájem, přesně ví, co chce. Hledali jsme do útoku mix zkušeností, sebevědomí a přesné střelby a to jsme našli v jeho osobě," uvedl podle agentury SID sportovní ředitel Chotěbuzi Roland Benschneider.

Jednatřicetiletý Pospěch byl v uplynulých dvou letech hlavní oporou Dukly. Bývalý hráč Slovácka, Liberce či Slavie v minulé sezoně nastřílel za celek z Julisky v lize 16 branek a podělil se o druhé místo v tabulce kanonýrů se sparťanem Davidem Lafatou.

Ještě nedávno bundesligová Chotěbuz v uplynulé sezoně sestoupila z druhé německé ligy. V barvách Energie z českých fotbalistů naposledy působil v letech 2011 a 2012 útočník Martin Fenin. 

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy