Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Ucho se utrhlo: Filla stály dvě červené karty rychle za sebou místo v kádru Zlína

Tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo, až vedení zlínského fotbalu došla trpělivost. Doplatil na to záložník Martin Fillo, který byl po dvou červených kartách za sebou vyřazen z kádru a připravuje se individuálně. Nadcházejících pět ligových utkání vynechá kvůli čtvrtečnímu trestu od disciplinární komise, o jeho další budoucnosti v klubu se rozhodne.

Martin Fillo (vlevo) dostává červenou kartu v zápase se Spartou
zdroj: ČTK autor: Glück Dalibor

"Budoucností Martina Filla v klubu se zabýváme a společně ji řešíme. Vzhledem k charakteru trestu a jeho výši se hráč připravuje individuálně za přítomnosti asistenta," uvedl klub. "Momentálně je před námi reprezentační pauza a zbytek týmu se soustředí na další, pro náš klub důležité zápasy," stojí v prohlášení.

Fillo v nedělním derby na hřišti Slovácka ostrým skluzem zasáhl stojnou nohu stopera Stanislava Hofmanna a už ve čtvrté minutě mu sudí Dominik Starý udělil červenou kartu. Oslabený Zlín v Uherském Hradišti prohrál 0:3.

Sedmatřicetiletý záložník byl vyloučen i ve svém předchozím ligovém utkání doma proti Spartě. Tehdy Fillo jako náhradník vydržel na hřišti pouze čtyři minuty, během nichž dostal dvě žluté karty.

Trojnásobný reprezentant působí ve Zlíně od léta 2021. V minulosti hrál za norský Stavanger, Mladou Boleslav, Příbram, Teplice, Ostravu a Plzeň, se kterou získal dva mistrovské tituly. V české lize má Fillo bilanci 382 zápasů a 55 gólů.

Je nám líto, video expirovalo.
Dohráno
Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy

Nejčtenější články