Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Stolní tenis

Trpišovský: Odchod Stanciua absolutně nepřichází v úvahu

Mohutně se spekulovalo o tom, že odchod Nicolae Stanciua do Galatasaraye Istanbul je takřka hotovou věcí, opak se ale zdá být pravdou. Trenér fotbalistů Slavie Jindřich Trpišovský totiž razantně vyloučil, že by rumunský středopolař měl nyní vršovický celek opustit. O příchodu dvou hráčů naopak český mistr podle Trpišovského aktuálně jedná.

Jindřich Trpišovský
zdroj: REUTERS autor: Dylan Martinez

"Odchod Nica pro nás absolutně nepřichází v úvahu, zvláště v tuto chvíli. Částka, která za něj byla nabídnutá, navíc podle mě ani zdaleka neodpovídá jeho důležitosti. Pro nás je to jeden z nejlepších hráčů ligy," řekl Trpišovský po remíze 1:1 v přípravném utkání s Gliwicemi v Rakousku.

"U ostatních hráčů se zatím jedná o takové oťukávání. Musíme ale být připravení, že přijde nabídka na jakéhokoliv hráče. Musíme být ve střehu do posledního dne přestupového termínu," doplnil trenér.

Je nám líto, video expirovalo.
Slavia v jediné přípravě před sezonou remizovala

Slávisté už dříve avizovali, že vedle již jistých posil usilují ještě o reprezentačního útočníka Michaela Krmenčíka a gambijského obránce Sheriffa Sinyana z norského Molde. "Co se pohybu dovnitř týče, probíhají kosmetické změny v jednání o dvou hráčích," poznamenal Trpišovský.

S týmem zůstává ukrajinský obránce Taras Kačaraba, jehož hostování ve Slavii z Liberce mělo být původně půlroční. "Taras ještě není dořešený a transferově náš, stále se proto poohlížíme po stoperském postu," uvedl Trpišovský.

Pražané si podle něj chtějí ponechat do úvodu nové ligové sezony, která začne příští víkend, více hráčů. "Pohyb ven se těžko komentuje, pokud vím, není teď nic na spadnutí. Platí to, že si chceme nechat širší kádr. Někteří se k nám připojují později, jiné zbrzdila karanténa, nechceme jejich návrat uspěchat, abychom se vyhnuli případným zraněním. Kádr bude širší, ke konci přestupního termínu pak možná někdo odejde," dodal Trpišovský.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy