Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MS 2020 Itálie

Svědík prodloužil ve Slovácku. Vidím možnost posouvání nejen týmu, ale i klubu, řekl

Za dobře odvedenou práci přišla odměna v podobě nové smlouvy. Martin Svědík prodloužil kontrakt se Slováckem až do léta 2023. "Věříme, že s trenérem Martinem Svědíkem je klub na správné cestě a že společně můžeme tým posouvat výš. Proto jsme rádi, že se nám podařilo stávající smlouvu prodloužit," uvedl ředitel klubu Petr Pojezný.

Kouč Slovácka Martin Svědík
zdroj: ČTK autor: Glück Dalibor

Svědík vede Slovácko od předloňského listopadu. V předminulé sezoně skončil tým z Uherského Hradiště v lize na 11. místě, v uplynulém ročníku prošel do nadstavbové skupiny o Evropu, kde vypadl s Bohemians 1905.

"Zájmu ze strany Slovácka si vážím. Jsem rád, že vedení přišlo s nabídkou a že jsme se dohodli. Rozhodování nebylo až tak složité. V první řadě je to o tom, jestli má práce smysl, a já vidím možnosti posouvání nejenom týmu, ale i celého klubu," řekl Svědík.

"Máme navíc dobrou kabinu, realizační tým, ale i vedení klubu, ať již je to ředitel nebo manažer A-týmu Veliče Šumulikoski. Společně se v rámci možností snažíme pro tým vytvořit ty nejlepší podmínky. Zapomenout nechci ani na věci kolem, jako je stadion, fanoušci a celkově i město. Když to vezmu všechno dohromady, vidím v tom smysluplnost," dodal Svědík.

V první lize má celkově odkoučovaných 96 utkání s vyrovnanou bilancí 33 výher, 32 remíz a 31 porážek. Vedle Slovácka vedl v nejvyšší soutěži i Baník Ostrava, Mladou Boleslav a Jihlavu. Byl také trenérem reprezentační dvacítky a asistentem u jednadvacítky.

Hlavní zprávy