Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól týdne

Sparta přivádí dalšího cizince. Z Polska prý přijde Portugalec Paixao

Praha – Další posilu podle informací serveru iSport.cz brzy představí pražská Sparta. Na Letné přivítají dalšího, pro české publikum relativně neznámého, zahraničního hráče. Útočné řady úřadujícího vicemistra by měl vyztužit třicetiletý Portugalec Marco Paixao, který přichází jako volný hráč po skončení smlouvy ve Slasku Vratislav. 

Fotbalisté Sparty svým fanouškům radost neudělali
zdroj: ČTK autor: Mlejnková Alexandra

Zatímco konkurenční týmy Plzně a Jablonce přivádějí posily z českých luhů a hájů, Sparta přivítala před novou sezonou už čtvrtého cizince. Z Teplic získala záložníka Franciho Litsingiho, z německého Aalenu obránce Markuse Steinhöfera a z Astry Giurgiu útočníka Kehindeho Fataie. Teď míří na Letnou Paixao, který by měl spolu s Fataiem zvýšit konkurenci v útoku, kde neohroženě kraluje kapitán David Lafata.

Paixao poslední dvě sezony strávil v nejvyšší polské soutěži v dresu Slasku Vratislav, kde v 66 zápasech nastřílel 34 branek. Předtím odchovanec Porta působil také ve skotském Hamiltonu, v Culturalu Leonesa v nižší španělské soutěži, íránském Naftu Teherán či kyperském Ethnikosu Achnas.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy