Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól týdne

Sparta pouští dalšího hráče, Vacek bude hostovat v Boleslavi

Praha - Další fotbalista opouští pražskou Spartu, po Tomáši Přikrylovi a Romanu Bednářovi pustili Letenští na hostování i Kamila Vacka. Sparťanský záložník bude na jaře působit v Mladé Boleslavi. Sedmadvacetiletý hráč již odcestoval s novým týmem na soustředění do Portugalska. 

Kamil Vacek
zdroj: ČTK autor: Milan Kammermayer

Vacek by měl ve čtvrtém celku ligové tabulky nahradit ve středu zálohy Mickaela Tavarese, který odešel do Sydney. Mladá Boleslav původně chtěla Jakuba Radu z Bohemians Praha 1905, kluby se však nedomluvily. Místo toho získala bývalého juniorského reprezentanta, který se v roce 2011 objevoval i v seniorském národním týmu.

V témže roce zamířil Vacek do italského Chieva, kde se však neprosadil a vrátil se do Sparty. Ani v letenském celku však nenavázal na svou reprezentační formu. V této sezoně sice nastoupil do 11 ligových utkání, ale většinou jako střídající hráč. Dosud nasbíral celkem 126 startů v české lize a 14 branek.

Spartu v zimě už opustil druhý střední záložník, do Cagliari přestoupil Josef Hušbauer. Místo něj Sparta získala Albánce Herolinda Shalu. Na hostování odešli z podzimního kádru také Tomáš Přikryl do Dukly a Roman Bednář do Příbrami. 

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy