Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MS 2019 Nizozemsko

Sparta hlásí třetí posilu, Štetina se jí upsal na tři roky

Praha – Sparta hlásí jednu posilu za druhou. Třetí v pořadí během tohoto týdne se stal slovenský obránce Lukáš Štetina. Pětadvacetiletý fotbalista přestoupil z pražské Dukly a na Letné podepsal tříletou smlouvu.

Lukáš Štetina
zdroj: ČTK autor: Libor Glück

Třetí celek uplynulé ligové sezony, který převezme italský trenér Andrea Stramaccioni, už v pondělí oznámil příchod srbského záložníka Vukadina Vukadinoviče ze Zlína. V úterý do Sparty přišel bosenský levý obránce Eldar Čivič ze Slovácka.

"Samozřejmě mám velkou radost z přestupu do Sparty. Myslím, že v mé kariéře je to velký krok. V Dukle jsem se zlepšoval a dospěl k tomu, abych mohl zase udělat krok nahoru a posunout se v kariéře výše," řekl Štetina.

Důrazný stoper do Dukly přišel v roce 2012 z Metalistu Charkov nejprve na hostování a pak na přestup. Postupně se vypracoval v klíčového stopera dejvického týmu. Odchovanec Nitry v české nejvyšší soutěži absolvoval 125 zápasů a vstřelil šest gólů a přidal dvě asistence. Na kontě má i jeden start za A-tým slovenské reprezentace. Podle trenéra Dukly Jaroslava Hynka měly o Štetinu zájem také Slavia a Plzeň.

Zdroj
ČTK, sparta.cz

Hlavní zprávy