Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MM ČR Enduro Úterý

Příbram posílí Španěl Casado, který působil v Barceloně i Gabčíkovu

Příbram - Po hrůzostrašném vstupu do sezony se Příbram ujala posílit svůj kádr. Na soupisku přibyl španělský záložník José Casado, který má za sebou působení v mládežnické akademii Barcelony, hrál ale i za slovenské Gabčíkovo. K Litavce ještě přišel další středopolař Tomáš Borek, který už v Příbrami v minulosti působil.

José Casado (vpravo) v dresu Spartaku Trnava
zdroj: AP autor: WALTER BIERI

Osmadvacetiletý Casado v mládežnických kategoriích působil v Barceloně či Seville, v profesionální kariéře hrával například za Trnavu a naposledy za rumunské Botosani.

"Zatím jsme nebodovali a ani neskórovali, od Josého si slibujeme větší kreativitu ve hře směrem dopředu. Útoční hráči potřebují dostat přihrávku a to od Casada očekáváme. Nyní dohání tréninkové manko," uvedl pro klubový web výkonný ředitel Příbrami Jan Starka.

Třicetiletý Borek už v Příbrami hrával v letech 2008 až 2010. Poté působil v Brně, Bohemians 1905, na Dukle a v Turecku. V létě bojoval jako volný hráč o místo v týmu z Julisky, před pár dny nastoupil v přípravném utkání za Mladou Boleslav proti Příbrami, kde nakonec zakotvil.

"Tomáše si pamatuji především z Dukly, kde předváděl kvalitní výkony. Doufám, že na tyto zápasy naváže a pomůže nám získat konečně první body," uvedl prezident klubu Jaroslav Starka.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy