Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Ondrášovka Cup 2020

Pastoorův návrat domů? Asistoval by van Bastenovi v Alkmaaru

Praha - Kouč fotbalové Slavie Alex Pastoor by se podle nizozemských médií mohl po sezoně vrátit do Nizozemska. Sedmačtyřicetiletý trenér dostal nabídku stát se asistentem Marca van Bastena v Alkmaaru. Slavia to potvrdila, řešit situaci ale bude s Pastoorem až po posledních třech kolech ligové sezony. Informaci jako první přinesl iSport.cz.

Alex Pastoor, trenér Slavie
zdroj: ČTK autor: Milan Kammermayer

"Pastoor od Alkmaaru nabídku skutečně obdržel, ale ještě nedošlo k žádné dohodě. A do konce této sezony k ní ani nedojde, vše budeme řešit až po 30. kole," řekl tiskový mluvčí Slavie Jiří Vrba. "Jeho odchod je jednou z možností, které bude trenér zvažovat, stejně tak bude zvažovat i případné setrvání ve Slavii," doplnil slávistický mluvčí.

Pastoor přišel do Edenu na začátku března, kdy klub nečekaně odvolal Miroslava Koubka. Nizozemskému kouči se ve Slavii zpočátku výsledkově nedařilo, poslední dvě kola ale červenobílí vyhráli a přiblížili se záchraně. Z devíti ligových duelů pod Pastoorem mají bilanci tří vítězství, jedné remízy a pěti porážek.

Krátce poté, co nizozemský trenér přišel do Čech, informovala některá média o tom, že podepsal smlouvu jen do konce sezony. Po ní by mělo vedení s koučem vyhodnotit dosavadní spolupráci a pak se rozhodne, zda se Pastoor vrátí do Alkmaaru, kde už působil u mládežnických týmů.

Je nám líto, video expirovalo.
Pastoor by se mohl vrátit ze Slavie do Nizozemska
Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy