Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
FK Dukla Praha - FC Slavoj Vyšehrad

Odejde přece jen Komličenko? Po Slavii se o něj zajímá Dynamo Moskva

Že by přece jen přestup na spadnutí? Útočník Nikolaj Komličenko je blízko přestupu z Mladé Boleslavi do jednoho z moskevských prvoligových klubů. Nejlepší ligový střelec jedná o angažmá v ruské metropoli. Mělo by jít o aktuálně osmý tým Premier Ligy Dynamo.

Nikolaj Komličenko
zdroj: ČTK autor: Vít Černý

Čtyřiadvacetiletý ruský reprezentant neodcestoval s týmem Mladé Boleslavi na soustředění na Maltu. Místo toho v Moskvě absolvuje další část vyjednávání a zdravotní prohlídku.

"Kolja v tuto chvíli řeší konkrétní nabídku na přestup. Od mladoboleslavského klubu dostal povolení odpojit se od týmu a celou záležitost v nejbližších dnech dořešit," řekl sportovní ředitel Mladé Boleslavi Josef Jinoch. O zájmu Dynama Moskva informoval Deník Sport.

Proč krachla jednání o přestupu Komličenka do Slavie? A pasoval by vůbec do Edenu? Téma rozebírá FOTBAL FOKUS PODCAST:

O Komličenkově odchodu se spekulovalo už minulé léto, ale nakonec z něj sešlo. V prosinci však trenér Středočechů Jozef Weber po závěrečném utkání podzimní části prohlásil, že má obavu, že Komličenko odejde.

O odchovance Krasnodaru se zajímala i pražská Slavia, která ho chtěla získat na hostování s opcí. Podle trenéra červenobílých Jindřicha Trpišovského se ale kluby nedohodly.

Komličenko v minulosti nastupoval i za Liberec a v Mladé Boleslavi působí od léta 2017. V uplynulém ročníku vytvořil díky 29 gólům ve 32 zápasech rekord české ligy v počtu branek za sezonu. S deseti brankami je spolu s dalšími třemi hráči nejlepším střelcem i po 20 kolech podzimní části.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy