Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól měsíce

Nitrianský nepřežil ve Slavii zúžení kádru a putuje do juniorky

Praha – Milan Nitrianský se ve Slavii stal nepotřebným. Trenér Miroslav Beránek se po návratu z tureckého soustředění rozhodl zúžit kádr "A-týmu" a krajní obránce Nitranský se tak namísto duelů Synot ligy může těšit na zápasy slávistické juniorky. Ve Slavii také definitivně skončil slovenský obránce či záložník Martin Juhar, který se s vedením klubu dohodl na rozvázání smlouvy.

Milan Nitrianský
zdroj: ČTK autor: Šimánek Vít

"Došlo k zúžení kádru, do kterého se Milan Nitrianský nevešel. Na jeho pozici je přetlak, k dispozici máme lepší hráče," uvedl trenér Miroslav Beránek. Na pozici pravého beka, kde Nitrianský hrával, v přípravě dostávali příležitost mladík Jan Mikula a Michal Švec, který ale zatím ve Slavii nepodepsal smlouvu a je otázkou, jestli zůstane v kádru i pro jarní část sezony.

Čtyřiadvacetiletý rodák z Prachatic Nitrianský přišel do Slavie v roce 2011 z Českých Budějovic. Bývalý mládežnický reprezentant nejprve patřil v červenobílém dresu ke stabilním členům základní sestavy, ale v druhé polovině uplynulé podzimní části přestal pravidelně nastupovat. Další středopolař Jakub Petr se v Edenu neprosadil a vrací se z hostování do druholigové Olomouce. Záložník Josef Bazal se vrací na půlroční hostování do druholigového Žižkova. 

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy