Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
a EURO s Petrem Ševčíkem

Nitrianský míří ze Slavie na hostování do Příbrami

Praha - Milan Nitrianský po nečekaném konci v pražské Slavii míří do Příbrami. Čtyřiadvacetiletý krajní obránce nebo záložník bude už dnes v novém působišti poprvé trénovat a měl by u Litavky hostovat do konce sezony. Na začátku příštího týdne by měly být dokončeny formality hráčova přesunu.

Milan Nitrianský
zdroj: ČTK autor: Šimánek Vít

Bývalý mládežnický reprezentant ve Slavii doplatil na zužování kádru před jarní sezonou. Podle trenéra Miroslava Beránka mají červenobílí na Nitrianského postu k dispozici lepší hráče. V Příbrami by měl na pozici pravého beka nahradit Martina Suse, který odešel do Liberce.

"Měl jsem ho v hledáčku už před přípravou, ale měli jsme tu Suse, proto jsme to příliš neřešili. Ale Sus odešel, tak jsme se k tomu vrátili a vedení klubu to teď dotáhlo," řekl trenér Příbrami Pavel Tobiáš. "Jsem rád, protože v útoku a záloze teď máme konkurenci, ale v obraně jsme neměli posty zdvojené," dodal.

Nitrianský přišel do Slavie v roce 2011 z Českých Budějovic, kde dříve působil právě pod Tobiášem. Nejprve patřil ke stabilním členům základní sestavy, ale ve druhé polovině uplynulé podzimní části přestal pravidelně nastupovat. V červenobílém dresu odehrál 82 ligových zápasů, ve kterých vstřelil čtyři góly.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy