Následuje
IJF World Tour 2020 Francie

Nezmarovo přešlapování končí. Sportovní ředitel odchází z Liberce a přesune se zřejmě do Slavie

Jan Nezmar podle očekávání v zimě skončí ve funkci sportovního ředitele v Liberci. Jeho prošlapané cestě do Edenu, kterou provázela mnohá přiznaná jednání, už tak nic nebrání. Bývalý útočník i stoper však uvedl, že by mohl z fotbalu odejít úplně.

Jan Nezmar se loučil s domácím publikem stylově
zdroj: ČTK autor: Petrášek Radek

"Minulý týden jsme se s majitelem domluvili na ukončení mé práce ve Slovanu s koncem podzimu," řekl Nezmar. "Situaci jsme řešili v podstatě od léta. V průběhu podzimu jsem se definitivně rozhodl, že po pěti letech je čas na změnu," dodal.

Jeho prvotním zájmem bylo odejít mimo fotbalové prostředí, jenže obdržel nabídku ze Slavie, která ho láká. "Řešil jsem, co dál, a mohu prozradit, že jsem se dohodl na práci mimo fotbal. Chtěl jsem opustit fotbalové prostředí. Ale pak se objevila nabídka ze Slavie, která mě velmi oslovila, přestože mi situaci zkomplikovala, protože jsem byl rozhodnutý své kroky směrovat jinam," popsal Nezmar.

Nyní vše směřuje k tomu, že od jara bude členem vedení Slavie, definitivní to však podle jeho slov stále není. "Teď je situace taková, že po podzimu ve Slovanu skončím. V následujících dnech by mělo být jasno, kam mé kroky povedou. Moje budoucnost by měla být spojena se Slavií, ale definitivu to v tomto okamžiku ještě nemá," dodal Nezmar.

Bývalý ligový kanonýr ukončil kariéru v prosinci 2012 a následně se ujal role sportovního ředitele v Liberci. Měl velký podíl na tom, že klub za pět let skončil dvakrát třetí, jednou čtvrtý a nyní mu také patří čtvrté místo. Navíc několikrát úspěšně zvládl velkou přestavbu kádru. Nyní by mohl ve Slavii spolupracovat s trenérem Jaroslavem Šilhavým, který ho vedl v Liberci v závěru jeho hráčské kariéry.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy