Následuje
SP Francie

Nazlobený Bořil: Jasná penalta. Nevím, kam sudí koukal

Jablonec - Fotbalisté Jablonce ukončili Slavii její vítěznou sérii v lize, obránce Pražanů Jan Bořil ale vzhledem k průběhu považoval bezbrankovou remízu na severu Čech spíše za zisk. Sám byl v 71. minutě v největší šanci svého týmu, po přistrčení od domácího Lukáše Masopusta však zakončil mimo.

Jan Bořil (vlevo) a Jiří Bílek ze Slavie
zdroj: ČTK

"Kdybych to okomentoval, jak se říká na celou hubu, tak si myslím, že už bych dohrál. Prostě jasná penalta. Nepískl to, nevím, kam koukal. Kdyby do mě nestrčil, tak to levačkou uklízím. A nechci se k této situaci už moc dál vyjadřovat," řekl Bořil.

Jeho tým v předchozích šesti kolech po dominantních výkonech vyhrál, dnes měl ale více ze hry Jablonec. "My jsme nehráli, co jsme chtěli. Jablonec byl od začátku hbitější, rychlejší a nám to dělalo hrozně velké problémy," připustil Bořil.

"V závěru se hrálo nahoru dolů a byly šance jak na naší, tak i jablonecké straně. Myslím si, že to byl nakonec remízový zápas. I když v závěru tam měli domácí dvě vyložené šance, ale nás podržel Pavlas (Pavlenka) a jsme za to rádi," dodal pětadvacetiletý obránce.

Byl rád, že červenobílí aspoň udrželi neporazitelnost pod trenérem Jaroslavem Šilhavým. "Bod bereme a jedeme dál. Nic se nemění. Chtěli jsme tu samozřejmě vyhrát a věděli jsme, že se Jablonec bude chtít doma ukázat a potrápit nás, což se mu podařilo. Není to ztráta, sbíráme dál plusové body," dodal Bořil.

Bořil: Jablonec se na nás dobře připravil, musíme se zlepšit
Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy