Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Naštvaný Hubník: Tohle nebyl výkon hodný Plzně

Plzeň - Obhájce titulu se na začátku nové sezony trápí. Je na pokraji vyřazení v Lize mistrů, v lize si už po čtyřech kolech připsal první prohru. Velkou frustraci z výsledků cítí i kapitán Roman Hubník. Výkon v utkání proti Zlínu, s nímž Viktoria prohrála 0:2, označil za nehodný Plzně.

Roman Hubník na tréninku Plzně
zdroj: ČTK autor: Němeček Pavel

Sám prý měl ke spoluhráčům v poločase nejpeprnější proslov za celou svou kariéru. "Zejména první poločas byl z naší strany jeden velký omyl. Všude jsme byli pozdě, bez aktivity, nechtěli jsme míč, nebyla to naše hra. Ve druhé půli jsme Zlín zavřeli, ale bez šancí," mrzelo Hubníka.

"Centrů i standardek tam bylo dost, ale bez zakončení. Hodně nepovedený zápas a každý hráč se nad sebou musí zamyslet," prohlásil Hubník"Fanouškům patří velká omluva, tohle nebyl výkon hodný Viktorie Plzeň," dodal.

Štvalo ho především to, že na spoluhráčích neviděl vůli bojovat. "Sám nevím, proč jsme nebyli více hladoví. Nebojovali jsme o míče. Nedokážu si to vysvětlit. Pokud to nejde herně, musí být vidět, že se chci prát, a chodit do soubojů na sto procent. To mi chybělo. Takhle lidi do ochozů nedostaneme," upozornil Hubník.

"Co jsem řekl v kabině, to jsem asi ještě nikdy neřekl. Tam to ve mně hodně vřelo. Ani nemohu říct, co tam zaznělo. Ptal jsem se kluků, jestli je to na hřišti baví. Bylo to mrtvé, bez souboje. Jsem z toho hodně zklamaný. Vře to ve mně a není mi to jedno," popsal své pocity bývalý reprezentant.

Výkon si vyříkával i s fanoušky, za kterými byl hned po zápase. "Byly tam dva kotle. Jeden skandoval celý zápas, i když se nedařilo. Pak tam byl hlouček, který to chtěl vysvětlit. Já jim v emocích něco řekl a oni to snad vzali," prozradil plzeňský kapitán.

Věří však, že tvrdá facka od Zlína může týmu pomoci před úterní odvetou čtvrtého předkola Ligy mistrů s Ludogorcem Razgradem. "Já v to doufám. Tři dny není dlouhá doba, nemáme čas na to mít Zlín v hlavě. Snad si ale všichni uvědomí, že s takovouhle hrou nemáme proti Razgradu šanci, a začnou hrát to, co po nás trenér chce," dodal Hubník.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy