Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Sokolský zpravodaj

Mizerné výkony Teplic odnesl kouč Kučera vyhazovem

U teplických fotbalistů skončil trenér Radim Kučera. Vedení klubu sedmačtyřicetiletého kouče odvolalo po dnešní domácí remíze 0:0 s Olomoucí v 9. kole první ligy. Severočeši jsou na předposledním místě tabulky.

Radim Kučera
zdroj: ČTK autor: Ožana Jaroslav

Kučera převzal Teplice na konci loňského listopadu po odvolaném Stanislavu Hejkalovi. Přes slibný začátek angažmá s týmem až do konce sezony bojoval o záchranu a obsadil s ním 15. místo. V tomto ročníku nejvyšší soutěže svěřenci někdejšího obránce z devíti kol pouze jednou zvítězili a získali pět bodů.

"Bohužel se po devíti kolech nalézáme na 15. příčce tabulky a týmu se výsledkově nedaří. Výkony mužstva, až na několik výjimek, nebyly špatné, ale výsledky nepřichází, proto reagujeme takto a budeme tímto chtít tým nastartovat před následujícími koly," uvedl ředitel Teplic Rudolf Řepka.

Kučera se svým realizačním týmem dostal výpověď krátce po tiskové konferenci, kde novinářům říkal, že svou současnou pozici neumí odhadnout a stará se pouze o to, aby fungovalo mužstvo.

Podle deníku Sport by Teplice mohl převzít bývalý reprezentant Jiří Jarošík, jenž vede druholigový Prostějov. "Nový trenér spolu s realizačním týmem bude představen v následujícím týdnu. V pondělí bude zasedat představenstvo klubu a dále řešit nastalou situaci. Nového trenéra budeme chtít uvést co nejdříve, aby mohl tým začít připravovat na zápas na Slovácku," dodal Řepka.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy