Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Dohráno

Křapka přestoupil z Karviné do Bohemians. Chci si zde napravit reputaci, řekl

Jednou už v týmu Bohemians 1905 hostoval. Teď do pražského celku zamířil Antonín Křapka na přestup. Sedmadvacetiletý stoper do dvanáctého týmu ligové tabulky přichází z Karviné a v novém působišti podepsal smlouvu do konce června 2023.

Je nám líto, video expirovalo.
Fotbalisté Sparty a Bohemians 1905 jsou v plné přípravě

"Když se ozvala Bohemka a v Karviné se mi otevřela možnost přestoupit do Prahy, měl jsem radost. V Ďolíčku jsem už krátce působil, takže prostředí znám. Nové působiště je pro mě i novou výzvou. Při prvním angažmá jsem toho moc neodehrál a tuhle reputaci bych chtěl určitě napravit. Těším se na hřiště a věřím, že jaro zvládneme a fotbal bude fanoušky bavit," řekl Křapka, který v 98 ligových zápasech vstřelil tři góly a přidal dvě asistence.

"Na podzim jsme měli potíže se stopery, kdy nejprve vypadl na dlouhou dobu Hůlka a následně přišly zdravotní potíže i u Krcha, Bederky, Vondry a mladého Kadlece. Proto jsme se rozhodli v zimním okně posílit právě tento post, ideálně hned na začátku přípravy, aby si hráč na tým co nejvíce zvykl," doplnil sportovní ředitel Bohemians Miroslav Držmíšek.

"Klokani" angažovali i dalšího zadáka Dominika Haška. Třiadvacetiletý hráč přišel z druholigové Chrudimi na půlroční hostování s opcí. "Dominik může zahrát stopera i krajního obránce. Střed obrany řešíme více příchody i z důvodu, že během tohoto přestupového okna může některý ze současných stoperů z klubu odejít. Chceme být připraveni i na tuto možnost," přiblížil Držmíšek.

Bohemians také prodloužili smlouvu s pětadvacetiletým francouzským útočníkem Ibrahimem Keitou do konce prosince 2024.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy

Nejčtenější články