Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MS Kanada

Kozel získal překvapivou posilu. Liberci pomůže ofenzivní záložník Stoch

Překvapení hlásí z prvoligového klubu pod Ještědem, který se zmítá u dna tabulky. Novou posilou libereckého Slovanu je zkušený slovenský záložník Miroslav Stoch. Na severu Čech podepsal jako volný hráč smlouvu do konce sezony. Naposledy působil hráč, který v nedávné minulosti prošel Slavií Praha, v polském klubu Zaglebie Lubin.

Miroslav Stoch v dresu slovenské reprezentace
zdroj: ČTK/PA/ autor: Niall Carson

"Podařilo se nám dohodnout s velmi zkušeným fotbalistou. Jedná se o posilu, která by nám měla pomoci zejména v ofenzivě. Samozřejmě Miňo bude potřebovat určitý čas na znovuzískání herní kondice, s čímž počítáme. Několik dnů u nás již trénuje a doufám, že v dohledné době bude připraven nastoupit v dresu Slovanu," uvedl liberecký sportovní ředitel Zdeněk Koukal.

Stoch v minulosti hrával za Chelsea, Twente Enschede nebo Fenerbahce, působil také ve Spojených arabských emirátech. Dvě sezony odehrál ve Slavii, po zisku mistrovského titulu se předloni vrátil do PAOK Soluň. Na kontě má také 60 utkání za reprezentaci Slovenska.

"Zatím vše působí příjemně, hlavně kabina je super. Jsem rád, že mě chce trenér, a je to pro mě výzva. Nějaký čas budu potřebovat, abych dohnal především kondiční resty. Poté věřím, že dokážu trochu pomoci a přispět k tomu, aby se Liberec posunul v tabulce o něco výše. Tam, kde je momentálně, určitě nepatří, to si všichni uvědomují. Pevně věřím, že se to bude už jen zlepšovat," řekl Stoch.

Liberec zatím v osmi ligových kolech získal jen pět bodů. Poprvé vyhrál až v sobotu nad Mladou Boleslaví.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články