Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
BBV po 25 letech

Konaté se omluvil fanouškům Sparty, absentoval kvůli vyčerpání

Praha - Fotbalista Tiémoko Konaté, který si chtěl vymoci odchod ze Sparty, se na Facebooku omluvil fanouškům i spoluhráčům. Hráč z Pobřeží slonoviny vysvětlil své absence na trénincích pražského klubu psychickým a fyzickým vyčerpáním.

Tiémoko Konaté
zdroj: ČTK autor: Zavoral Libor

"Chci vysvětlit, proč jsem mlčel a proč jsem tři dny nebyl na tréninku. Byl jsem fyzicky a mentálně vyčerpaný. Chci se omluvit fanouškům i spoluhráčům. Doufám, že si znovu najdu cestu do vašich srdcí," napsal Konaté na svém facebookovém profilu.

Šestadvacetiletý záložník z Pobřeží slonoviny je od poloviny srpna přeřazen do juniorky Sparty, protože se nedostavil na trénink a chtěl si vymoci přestup do Steauy Bukurešť.

"Konaté se nedostavil na Letnou k předzápasovému tréninku a vedení klubu oznámil, že ve Spartě již nechce dále pokračovat, i když má ještě dva roky platnou smlouvu. Vedení klubu zvažuje příslušné kroky," uvedla tehdy Sparta na svém webu.

Sparta, které fotbalista patří od roku 2012, s Konatém nadále počítá. Dokonce ho zapsala na soupisku pro Evropskou ligu. "Jde jen o to, kdy bude mít jasno Timi. My v tomto případě jasno máme, protože tu má smlouvu ještě na dva roky," uvedl generální ředitel Sparty Adam Kotalík na začátku září.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy