HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice

Komise rozhodčích: Hušbauer měl být proti Liberci vyloučen

Fotbalisté Slavie měli podle komise rozhodčích v uplynulém 5. kole první ligy proti Liberci dohrávat v oslabení. Rozhodčí Emanuel Marek chybně odpustil záložníkovi Pražanů Josefu Hušbauerovi druhou žlutou kartu a tím pádem vyloučení za nesportovní chování.

Josef Hušbauer
zdroj: ČTK autor: Miroslav Chaloupka

Hušbauer v 73. minutě takticky fauloval na polovině hřiště, dostal žlutou kartu a následně ve vzteku zakopl míč. Rozhodčí mu ale druhé napomenutí neudělil a vyloučení mu odpustil. Slavia ve zbytku utkání udržela vedení a zvítězila 1:0, čímž si pojistila první místo v tabulce.

Chyby se dopustil také sudí Pavel Franěk. V 15. minutě nedělního utkání mezi Mladou Boleslaví a Spartou neodpískal pokutový kop pro domácí a penaltu nařídil až po zhlédnutí záběrů, které mu odeslal videorozhodčí.

Fotbal fokus podcast: Stěžuje si Slavia na přípravu oprávněně? POSLECHNĚTE SI: