Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
EURO 2024 Německo

Jedlička se vrací na místo činu, z Plzně bude opět hostovat v Bohemians 1905

Na jaře táhl Bohemians 1905 k historické čtvrté příčce a postupu do předkola Evropské konferenční ligy. Nyní se plzeňský brankář Martin Jedlička do Ďolíčku vrací a ve vršovickém celku bude opět hostovat, tentokrát do konce sezony.

Brankář Martin Jedlička na tréninku Bohemians 1905
zdroj: twitter.com/Bohemians Praha 1905

Jedlička po letním návratu do Plzně jen kryl záda jedničce Jindřichu Staňkovi a mezi tyče se na začátku sezony dostal pouze v odvetě 3. předkola Konferenční ligy na hřišti maltské Gziry.

"Když se postoupilo v Plzni do Evropy a bylo jasné, že Jindra neodejde, začal jsem řešit hostování. Byly tam nějaké možnosti, ale já jsem vše směřoval jen do Bohemky," uvedl bývalý gólman reprezentační jednadvacítky, jenž působil například i v Mladé Boleslavi.

Nyní se Jedlička v sedmém celku prvoligové tabulky utká o post jedničky s letní posilou Michalem Reichlem, který zatím odchytal všechny zápasy. "Transfer Jedličky se řeší od samého začátku sezony. Michal Reichl s tím byl ode mě od začátku ztotožněn. Dotáhnout se to povedlo trochu déle, ale bylo to celou dobu v plánu," uvedl kouč "klokanů" Jaroslav Veselý.

Jedlička si může odbýt debut po reprezentační pauze v domácím utkání s Baníkem Ostrava.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články