Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól týdne

Hradečtí jsou stále bez trenéra, vedení ne a ne angažovat náhradu

Hradec Králové – Ač jsme podle dřívějšího prohlášení vedení fotbalového Hradce už měli znát jméno nového trenéra prvoligového celku, o nástupci Luboše Prokopce stále není jasno. Jednání s nejmenovaným trenérem už jsou prý ve finální fázi, ale mužstvo zatím dál vedou asistenti Bohuslav Pilný, Milan Frimmel a Karel Podhajský.

Je nám líto, video expirovalo.
Hradečtí fotbalisté jsou stále bez trenéra

Hradecký klub původně chtěl, aby nový trenér vedl tým již dnes dopoledne, ovšem jednání se protahují a je pravděpodobné, že nový kouč bude znám až ve středu. "Na 99 procent to dnes nebude, ačkoli generální ředitel Richard Jukl vede intenzivní jednání," řekl tiskový mluvčí klubu Milan Šedivý.

"Bohužel podmínky s novým trenérem ještě nebyly doladěny, takže v současné chvíli probíhají závěrečná jednání," dodal. Už v sobotu čeká Hradec důležité domácí utkání s Duklou Praha, ve kterém se potřebuje bodově chytnout. O to důležitější je rychle sehnat nového trenéra, který stihne tým na zápas připravit.

Zatímco v minulosti při odvolání Jiřího Plíška vyřešil klub situaci z vlastních zdrojů a týmu se ujal tehdejší kouč juniorky Prokopec, nyní se snaží vedení přivést trenéra zvenčí. Podle Hradeckého Deníku měl klub zájem o trenéra druholigového Varnsdorfu Zdeňka Frťalu, který však měl Jukla odmítnout.

Spekuluje se i o Petru Radovi, který na konci září skončil na lavičce Jihlavy. Podle informací ČTK se Hradec zajímá také o Radoslava Látala, který momentálně na Slovensku vede Košice.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy