Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Holzer se vrací ze Sparty do Ostravy. Jeho univerzálnost nám pomůže, věří Jankulovski

Druhou letní posilou fotbalistů Ostravy je Daniel Holzer. Dvaadvacetiletý levý obránce či záložník se do Baníku vrací po dvouletém angažmá ve Spartě Praha, z níž v uplynulé sezoně hostoval ve Zlíně. Ostravský odchovanec podepsal s Baníkem víceletou smlouvu.

Daniel Holzer
zdroj: ČTK autor: Salajka Martin

O bývalého mládežnického reprezentanta měl údajně zájem také Jablonec i několik zahraničních klubů, ale Holzer zvolil návrat domů. "Daniel je velmi kvalitní hráč a je schopen podávat kvalitní výkony na několika postech, což nám přináší několik nových alternativ pro složení základní sestavy," řekl sportovní ředitel Baníku Marek Jankulovski.

Podmínky transferu ani jeden z klubů nezveřejnil. "Mohu ale říct, že Baník za hráčův příchod zaplatil víc, než kolik utržil před dvěma lety, kdy Holzer odcházel," uvedl majitel ostravského klubu Václav Brabec. Holzer do Sparty odešel údajně za deset milionů korun.

Je nám líto, video expirovalo.
Holzer: Chtěl bych si tu zahrát poháry

Holzer debutoval v Baníku v nejvyšší soutěži už den po svých sedmnáctých narozeninách, doposud odehrál v první lize za Baník, Spartu a Zlín 109 zápasů a vstřelil osm branek. Po obránci Patriziu Stronatim je druhou posilou Baníku v letní přestávce.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy