Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio ČT sport

Haškovi se v Ďolíčku daří, s Bohemians 1905 prodloužil smlouvu o tři roky

Kouč fotbalistů Bohemians 1905 Martin Hašek dva dny po senzačním vítězství 5:2 nad Viktorií Plzeň prodloužil s pražským klubem smlouvu. Osmačtyřicetiletý kouč podepsal kontrakt platný do roku 2021.

Martin Hašek slaví gól se spoluhráči
zdroj: ČTK autor: Vít Šimánek

Hašek převzal Bohemians 1905 loni v dubnu po Miroslavu Koubkovi a vršovický tým dovedl k záchraně v nejvyšší soutěži. V této sezoně se Pražané hlavně na svém stadionu prezentují atraktivním fotbalem a v tabulce po 23 kolech figurují na sedmém místě.

"Jsem spokojený. Prodloužení smlouvy znamená, že Bohemka je spokojená s naší spoluprací. V Ďolíčku se cítím velmi dobře, klub totiž funguje jako rodina. A samozřejmě nemůžu zapomenout na skvělé fanoušky, kteří nám fandí za každé situace," uvedl Hašek, který před Bohemians vedl Spartu, Pardubice nebo Vlašim.

O formě Bohemians 1905 byla řeč v novém dílu Fotbal fokus podcastu:

Smlouvy prodloužili i Haškův asistent Dalibor Slezák, trenér brankářů Miroslav Miller a kondiční kouč Pavel Rada.

"Jako se vedení a majitel klubu snaží nejen ekonomicky stabilizovat chod celého klubu, tak my jako sportovní úsek se snažíme o to samé. Jedním z důležitých kroků na cestě ke stabilizaci jsou dlouhodobé smlouvy pro kvalitní trenérský štáb," řekl sportovní ředitel Miroslav Držmíšek.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy