Následuje
Cesta na EURO 2020

Gólový otec Kisel: Nikdy tenhle víkend nevymažu z paměti

Praha - Slávistický fotbalista Karol Kisel prožil závěr týdne, který mu navždy zůstane v paměti. V pátek, v den 36. narozenin, se mu narodil syn Kai a slovenskému záložníkovi se následně splnil velký sen dát gól, který by mohl čerstvému přírůstku do rodiny věnovat. V druhém poločase úspěšně zakončil samostatný únik a završil výhru Slavie 3:1 nad mistrovským Libercem.

Karol Kisel
zdroj: ČTK autor: Kateřina Šulová

Karol Kisel: "Ten víkend vyšel úplně úžasně. Nejdůležitější je samozřejmě narození syna a to, že jsme s manželkou zdraví. Ale člověk hraje fotbal, obětuje pro něj vše, a když se to takhle všechno spojí a podaří, je to krásné. Nikdy tenhle víkend nevymažu z paměti, jsem neuvěřitelně šťastný."

Slávistický lídr svou šestou trefu v ligové sezoně věnoval podle očekávání svému synovi. "Je to pro něj a pro manželku. Ona je zrovna v porodnici. Už je na standardním pokoji, tak myslím, že si to náležitě se synem vychutnali," prohlásil Kisel.

Když v 63. minutě po samostatném úniku překonal libereckého brankáře, vyhrnul si tričko a tribunách ukázal nápis "15. 3. 2013 - Kai". Vůbec mu nevadilo, že si kvůli tomu vysloužil čtvrtou žlutou kartu v sezoně, která ho připraví o příští zápas.

"Věděl jsem, co přijde. Ale je to jednou za život. Určitě je to nejpříjemnější žlutá karta v kariéře," smál se. "Ale kdybych už měl žlutou, tak bych to neudělal. To jsem si hlídal, nesměl jsem ji mít," doplnil.

Po zápase plánoval, jak vydařený závěr týdne oslaví. "Takhle jsem si to vysnil. Před zápasem jsem si moc přál dát gól. Oslavu si to zaslouží, je to výjimečný moment v mém životě," prohlásil Kisel.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy