Buly - debata expertů

Další rána pro Bohemians. Puškáč si poranil proti Slavii ruku a dostal ortézu

Jako by těch zranění a nepříjemností nebylo málo. Útočník Bohemians 1905 David Puškáč si v nedělním ligovém utkání se Slavií poranil ruku, absolvoval menší chirurgický zákrok a dostal ortézu. "Klokani" doufají, že s ní pětadvacetiletý fotbalista bude moct hrát.

Útočník Bohemians 1905 David Puškáč
zdroj: ČTK autor: Paprskář Pavel

"Při zápase se Slavií dostal loktem do ruky a v úterý pak podstoupil drobný operační zákrok. David je bojovník a věříme, že by do nejbližších utkání mohl zasáhnout s ortézou," řekl mluvčí Bohemians Petr Tomášek.

Vršovické derby bylo pro Puškáče velmi smolné. Bývalý hráč Opavy či Karviné v prvním poločase vstřelil gól, který nebyl uznán po zásahu videorozhodčího. Hlavní sudí Pavel Královec navíc okamžitě nařídil proti Bohemians penaltu, z níž Tomáš Souček ve 26. minutě otevřel skóre. Vedoucí tým tabulky Slavia nakonec v Ďolíčku zvítězila 3:0.

Odpískal sudí faul Bohemians správně a funguje VAR dobře? Poslechněte si nový Fotbal fokus podcast: