Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Mountfield HK - Rytíři Kladno

Budou to nervy až do konce, říká před odvetou baráže příbramský Rezek

Po remíze v Brně, která posunuje blíž k udržení v lize fotbalisty Příbrami, Jan Rezek ani zdaleka nepovažuje duel za rozhodnutý, ale čeká drama až do konce. Bývalý reprezentant byl z výsledku 3:3 na stadionu Zbrojovky zklamaný, zvláště když jeho tým vedl brzy 2:0.

Damián Bariš z Brna se snaží zastavit Jana Rezka z Příbrami
zdroj: ČTK autor: Dalibor Glück

"Nebyl to jednoduchý zápas, hrál se před skvělou kulisou, což atmosféře přispělo. Lidi viděli šest branek, což je mohlo uspokojit. Ale byly to nervy a nervy to budou až do konce," řekl nejzkušenější příbramský hráč.

Brno podle Rezka po inkasovaných gólech zjednodušilo hru. "Dostávali to do stran a před bránu, jejich útočníci těžko se bránili. Dnes jim to vyšlo, hlavně v první půli," řekl Rezek. "Druhý poločas byl spíš boj, my jsme nedotáhli pár dobrých okamžiků a zaplaťpánbůh, že jsme to dotlačili na remízu," oddechl si.

Příbram dnes trápili Škoda a Magera, dva vysoké hroty, na které se hostující tým připravoval. "Neporadili jsme si s nakopávanými míči na tyto dva hráče, to nám dělalo největší problémy, však nám taky Magi dal dva góly. Prokázal svou kvalitu, má toho hodně za sebou," prohlásil Rezek o podobně zkušeném hrotovém hráči Zbrojovky.

Je nám líto, video expirovalo.
Přenos ČT: Sestřih zápasu Brno – Příbram

Barážová bitva je v poločase, odveta začne v neděli od stavu 3:3. "Věřím, že nám domácí prostředí pomůže a že se v Příbrami bude hrát první liga i nadále," konstatoval Rezek, který je přesvědčený, že jeho tým odvetu zvládne a udrží se mezi elitou.

Co bude v odvetě jinak? "My doma hrajeme poněkud jinak než venku. Nechci to zakřiknout, doma se nám daří víc. Teď jsme dali venku tři góly, může nás mrzet, že jsme nevyhráli, ale remíza to je zasloužená," dodal.

Baráž tu nikdo u hráčů dosud nevyzkoušel. "Jde o hodně, nervy to jsou spíše pro mladé hráče. Já patřím mezi ty, kteří nebývají nervózní. Máme tady ale spoustu mladých hráčů, na které to může dolehnout. Snad u nás přijdou taky lidi a pomohou nám tak, jako tady pomohli Brnu," dodal Rezek.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy