Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
1.FK Příbram - FC Baník Ostrava

Baroš už trénuje s Baníkem. Baví mě to, přiznává

Kroměříž - Milan Baroš má za sebou úvodní dva tréninky s Baníkem Ostrava, kam se vrátil uzavřít hráčskou kariéru. Pětatřicetiletý útočník a vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem se k nováčkovi nejvyšší soutěže připojil ve čtvrtek na soustředění v Kroměříži a v sobotu možná zasáhne i do přípravného utkání se Znojmem.

Milan Baroš
zdroj: ČTK autor: Radek Petrášek

"Mám toho plné kecky, protože příprava s mužstvem je samozřejmě o dost jiná, než když trénujete individuálně. Ale všechno se dělá s míčem a zábavnou formou, náplň tréninků mě baví," řekl Baroš.

Útočník, který loňskou sezonu odehrál za Liberec, podepsal v Ostravě dvouletou smlouvu. A je si jistý, že Baník je jeho posledním angažmá. "Doufám, že klukům budu schopen co nejvíce pomoct na hřišti," uvedl Baroš, kterého v části uplynulého ročníku trápilo lýtko.

Baroš možná v Kroměříži vyběhne v ostravském dresu už v sobotním přípravném utkání proti Znojmu. "Trenér už se mě ptal, jestli bych na nějakou část utkání šel hrát. Tak uvidíme," řekl Baroš, který je po plzeňském hostovi Tomáši Poznarovi druhou útočnou posilou staronového účastníka první ligy.

Je nám líto, video expirovalo.
Baroš už trénuje se spoluhráči z Baníku
Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy