Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Havajský Everest

Baník začal přípravu i s Kuzmanovičem, na dalších posilách pracuje

To, o čem ve středu informovala Opava, nyní potvrdil i ostravský Baník. Třetí tým podzimní části první ligy získal první posilu v podobě Nemanji Kuzmanoviče, který už s týmem odstartoval přípravu. Srbský ofenzivní hráč podepsal smlouvu na tři a půl roku.

Nemanja Kuzmanovič (uprostřed) s dresem Baníku Ostrava
zdroj: Twitter Baník Ostrava

Devětadvacetiletý Kuzmanovič je zatím jedinou posilou třetího týmu podzimu, ale Baník o příchodech dalších hráčů jedná.

"O nějakých jménech vedení klubu jedná, konečný stav to určitě není," řekl trenér Bohumil Páník. Ten do přípravy zařadil i brankáře Františka Chmiela a obránce Josefa Celbu, kteří na podzim hostovali v Petřkovicích, respektive Vítkovicích.

Z podzimního kádru naopak scházel záložník Bronislav Stáňa, který jako součást příchodu Kuzmanoviče zamířil do Opavy. Na úvodním srazu nebyli ani Milan Baroš, Arťom Mešaninov a Dame Diop, kteří se postupně začlení do týmu v následujících dnech.

Je nám líto, video expirovalo.
Kuzmanovič: Baník beru jako velkou výzvu

Baník se do 20. ledna bude připravovat v Ostravě, pak odletí na herní kemp do Turecka, kde ho čekají čtyři zápasy. "Do té doby budeme tvrdě trénovat. Dopoledne na fyzické, silové a vytrvalostní stránce, odpoledne pak budeme trénovat na hřišti s míčem," řekl Páník.

Baník nastoupí k úvodnímu přípravnému utkání v úterý proti Prostějovu v rámci zimní Tipsport ligy.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy