TCL V Repre

A gól je fuč. Komise statistiků odebrala Škodovi trefu proti Slovácku

Z šestého gólu v sezoně první ligy se radoval jen dva dny. Slávistický útočník Milan Škoda přišel o trefu z pondělní dohrávky 22. kola proti Slovácku. Komise statistiků a historiků rozhodla, že šlo o vlastní branku, a připsala ji hostujícímu Vlastimilu Daníčkovi.

Milan Škoda se raduje z branky
zdroj: ČTK autor: Radek Petrášek

Domácí kapitán Škoda v 26. minutě vyslal v pokutovém území přízemní střelu a Daníček ji srazil mimo dosah gólmana Matouše Trmala. Sudí Petr Ardeleanu branku v oficiálním zápise o utkání připsal slávistickému útočníkovi, ale komise statistiků po přezkoumání rozhodnutí změnila a určila za autora gólu kapitána hostů.

Škodovi tak na kontě zůstalo pět branek v této ligové sezoně. Proti Slovácku se neprosadil ani z penalty, kterou v 74. minutě neproměnil. Slávisté i tak pohodlně vyhráli 4:0 a v čele tabulky drží tříbodový náskok před Plzní.