Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Český skokový pohár Velká cena Olomouce

Vítkovice vyhrály nad Chodovem 6:1 a jsou krok od superfinále

Ostrava - Florbalisté Vítkovic zvítězili v pátém semifinálovém utkání extraligy i díky hattricku Martina Tokoše nad Chodovem vysoko 6:1 a jsou jedinou výhru od postupu do superfinále. Za stavu 3:2 na zápasy mohou Ostravané rozhodnout ve čtvrtek v Praze. Postup do boje o zlato, který se bude hrát na jediný zápas v sobotu 21. dubna v pražské O2 areně, si už v pondělí zajistil mistrovský Tatran Střešovice.

Florbalisté Vítkovic slaví vstřelenou branku
zdroj: ČT24

Vítkovice před 538 diváky v hale Dubina v úvodním dějství nejdříve odolaly při Tokošovu vyloučení a krátce po skončení oslabení je dostal do vedení Matúš. Na konci úvodního dějství zvýšil Tokoš a ve druhé třetině domácí definitivně rozhodli, když nejdříve skóroval Řezanina a pak dvěma góly dovršil hattrick Tokoš. Součkovi pokazil čisté konto v 48. minutě Kotlas, ale poslední slovo měl Jankulár.

Je nám líto, video expirovalo.
Reportáž z utkání Vítkovice - Chodov

"Oproti zápasům v Praze jsme nastoupili plně koncentrovaní a kluci skvěle plnili taktické prvky. Byl to krásný zápas v nádherné atmosféře," řekl oficiálním stránkám České florbalové unie asistent trenéra Vítkovic Jan Vavrečka.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy