Touchdown

Vítkovice vedou nad Chodovem po dramatu 2:1 na zápasy

Praha - Florbalisté Vítkovic vedou v semifinále Fortuna extraligy nad Chodovem 2:1 na zápasy. Do vedení je posunulo včerejší vítězství 5:4 v prodloužení. Rozhodují gól vstřelil ve třetí minutě prodloužení Filip Heczko.

Florbalisté Vítkovic slaví vstřelenou branku
zdroj: ČT24

Vítkovice zaskočily na úvod Chodov svou velmi aktivní hrou a domácí v celém zápase tahali za kratší konec a museli neustále dotahovat náskok soupeře. Chodov několikrát prohrával o dva góly, ale vždy se mu podařilo snížit. Když už to vypadalo, že si Vítkovičtí odvezou vítězství 4:3 podařilo se domácím vyrovnat. V čase 59:36 dovršil Matěj Jendrišák hattrick a poslal utkání do prodloužení.

Jenže po třech minutách prodloužení bylo hotovo. Útok tři na jednoho vyřešil střelou Filip Heczko a zaznamenal vítězný gól. Přímý přenos čtvrtého semifinále můžete sledovat dnes od 18:30 na ČT4 a našem webu.