Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Sportovní zprávy

Vítkovice po triumfu v poháru deklasovaly Liberec, Hattrick ztratil šanci na play-off

Formu z vítězného finále Českého poháru potvrdili florbalisté Vítkovic i v superlize. Ve 24. kole zdolali doma devátý Liberec 6:2 a upevnili si třetí místo v tabulce. Naději na postup do předkola play-off naopak ztratil jedenáctý Hattrick Brno, který podlehl FBC Ostrava 2:8 a na desáté Otrokovice ztrácí dvě utkání před koncem základní části při horší bilanci ze vzájemných utkání stále šest bodů.

Florbalisté Vítkovic se radují z gólu
zdroj: ČTK autor: Ožana Jaroslav

Na vítězství Vítkovic se shodně třemi body za dvě branky a jednu asistenci podíleli Adam Palčinský a Marek Bräuer. "Po těžkém finále, těžké cestě a celkové únavě jsou to důležité tři body," řekl Bräuer.

Na úspěchu FBC Ostrava, který se posunul na osmou pozici, se podíleli třemi body Ladislav Gál (2+1) a Lukáš Herblich (1+2), dvakrát skóroval také Lukáš Pešat.

Kvůli koronavirové nákaze v týmech Sokola Královské Vinohrady, České Lípy, Otrokovic, Pardubic, Black Angels a Chodova byla odložena sobotní utkání Mladá Boleslav - Královské Vinohrady a Česká Lípa - Sparta, nedělní zípasy Pardubice - Black Angels a Otrokovice - Tatran Střešovice i pondělní předehrávka 24. kola Bohemians - Chodov.

Livesport superliga florbalistů - 24. kolo:

Hattrick Brno - FBC Ostrava 2:8 (1:4, 1:1, 0:3)
Branky: 11. Jalový, 37. Jakub Procházka - 24. a 58. Pešat, 44. a 57. Gál, 13. Stibor, 14. Sládek, 15. Sedláček, 19. Herblich.

1. SC Vítkovice - FBC Liberec 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
Branky: 12. a 43. Palčinský, 28. a 55. Bräuer, 12. Delong, 23. Šindler - 20. Jakub Kopecký, 35. Mádlo.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články