HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice

Tatran zlobil, ale Bohemians si těsnou výhru pohlídali

V předehrávce 22. kola superligy florbalistů zvítězili Bohemians nad střešovickým Tatranem 4:3. Zelenobílí drží pevně pátou pozici v tabulce, to Střešovice budou mít na sedmé příčce ještě starosti s potvrzením postupu do play-off.

Sestřih utkání Střešovice - Bohemians s ohlasy

Bohemians měli lepší vstup do utkání, po prvních dvou třetinách vedli 2:0, a když ve 45. minutě zvyšoval hostující Šárka už na 3:0, vypadalo to, že se duel bude už jen dohrávat.

Ale opak byl pravdou. Dvěma slepenými trefami Tatran utkání zdramatizoval. Klíčová pak byla branka Pavla Čiháka v 53. minutě. "Z kategorie krásných nebyla, ale o to je cennější," přiznal střelec.

"Tatran nás od půlky druhé třetiny přehrával, neproměnili velké šance a z paradoxně menších dali dva góly. Vypadalo to prapodivně, že bychom ten zápas mohli ještě ztratit, ale v těchhle situacích jsme silnější a pohlídali jsem si to," dodal Čihák.

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 3:4 (0:1, 0:1, 3:2)

Branky: 50. vlastní P. Šebek, 50. Šindelář, 58. Jakub Kolísko - 17. F. Forman, 24. J. Kopecký, 45. Šárka, 53. Čihák.