Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Evropská liga UEFA

Tatran se zvedl. Série s Mladou Boleslaví je vyrovnaná na 2:2

Praha - Florbalisté Tatranu Střešovice porazili ve čtvrtém semifinále Mladou Boleslav 9:4 a vyrovnali sérii na 2:2. Čtyřmi body za hattrick a asistenci k tomu přispěl Mikuláš Komárek. Pátý duel se hraje v pátek v Mladé Boleslavi.

Střešovický florbalista Marek Deutsch
zdroj: ČTK/Adámek Ladislav

Mladá Boleslav sice vedla před 805 diváky v Aréně Sparta na Podvinném mlýně v první třetině 2:0 a 4:2, ale v druhém dějství Tatran výsledek otočil na 5:4 a pak výhru ještě zvýraznil. "Můj dům, můj hrad. V pátek to jedeme změnit. Děkuji divákům za skvělou atmosféru," řekl trenér Střešovic Luděk Beneš.

"Dnes bohužel musím uznat, že to byla naprosto zasloužená porážka. I přesto, že jsme do zápasu vstoupili dobře, tak nás Tatran přehrával v osobních soubojích. Nedokázali jsme udržet koncentraci v obraně a zápas jsme dnes soupeři hodně usnadnili. Na pátek se připravíme mnohem lépe a věřím, že před domácí vyprodanou halou půjdeme zpátky do vedení," uvedl kouč Mladé Boleslavi Jan Pazdera.

Tipsport superligy florbalistů - semifinále play-off, 4. zápas:

Tatran Střešovice - Mladá Boleslav 9:4 (2:4, 3:0, 4:0)

Branky: 30., 32. a 60. Komárek, 26. a 48. J. Svoboda, 4. M. Beneš, 7. Tlapák, 49. Meliš, 57. Němeček - 1. Kološ, 2. Novotný, 14. Tadeáš Chroust, 19. Jelínek. Stav série: 2:2.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy