Dohráno MOL Cup

Tatran porazil Spartu i podruhé, ostatní série se vyrovnaly

Praha - Jako jediný tým uspěl Tatran Střešovice i v druhém zápase play-off, když porazil Spartu 7:5. Ostatní série jsou vyrovnané: Mladá Boleslav doma zdolala FbŠ Bohemians 5:1, mistrovské Vítkovice vyhrály také před svým publikem nad Brnem 4:0 a Otrokovice zvítězily nad Chodovem 6:5.

Sparta dnes držela se Střešovicemi dlouho krok a až v 56. minutě rozhodl trefou na 6:5 Jiří Kolísko. Deset sekund před koncem pojistil výsledek svou druhou brankou v utkání Petr Heřmanský. "Sparta dnes opravdu bojovala, ale počítají se góly a ty hrály pro nás," řekl trenér Střešovic Jiří Jakoubek.

Vítkovice v sobotu podlehly 4:5, ale dnes byl gólman Roman Ciompa neprůstřelný. "Dnešní zápas jsme odehráli lépe než včera, bohužel brankář domácích zaklel svoji branku a i z nejvyloženějších šancí jsme nedokázali dát gól," uvedl trenér Brna Rudolf Škubal.

Chodov nenavázal na sobotní výhru 5:2 a ztratil duel v třetí třetině, v které Panthers dvakrát unikli na rozdíl dvou branek. "Bohužel jsme nebyli dost důslední a neměli dostatečný tah na branku, který jsme k dnešnímu úspěchu potřebovali," uvedl trenér Chodova David Podhráský.

Druhý tým základní části Mladá Boleslav v prvním duelu podlehl Bohemians 7:8 v prodloužení, ale Pražané se dlouho drželi i dnes. Po dvou třetinách byl stav 1:1 a domácí favorit rozhodl až čtyřmi góly v třetí části.

Sestřih florbalu Chodov - Otrokovice

AutoCont extraliga florbalistů - čtvrtfinále, 2. zápasy:

Mladá Boleslav - FbŠ Bohemians 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)
Branky: 39. P. Bouška, 43. Curney, 50. Salát, 50. Tadeáš Chroust, 55. Novotný - 19. Kopecký. Stav série: 1:1.

TJ JM Chodov - Otrokovice 5:6 (2:1, 1:2, 2:3)
Branky: 14. a 44. Ondrušek, 4. Běhavý, 29. Mikeš, 57. Schubert - 34. a 52. Matejčík, 3. Sovják, 26. Hradil, 41. Uhrinovský, 43. Petřík. Stav série: 1:1.

Tatran Střešovice - Sparta Praha 7:5 (2:1, 1:2, 4:2)
Branky: 41. a 60. Heřmanský, 12. Řehoř, 16. Deutsch, 30. Natov, 48. T. Vávra, 56. Jiří Kolísko - 43. a 54. Časar, 3. Strachota, 21. Kašpárek, 34. Svatoš. Stav série: 2:0.

1. SC Vítkovice - Bulldogs Brno 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Branky: 4. Hubálek, 18. Řezanina, 34. Žák, 58. Jankulár. Stav série: 1:1.