Následuje
Galavečer českého turfu

Střešovice se přiblížily superfinále, Pantery rozstřílely 8:1

Praha - Florbalisté Tatranu Střešovice zvítězili v druhém semifinálovém utkání extraligy nad Otrokovicemi vysoko 8:1 a v sérii hrané na čtyři vítězná utkání vedou už 2:0. Na vítězství favorizovaného Tatranu se dvěma brankami a asistencí podílel Marek Vávra. Série pokračuje o víkendu dvěma utkáními na palubovce Panterů.

Kapitán Tatranu Milan Fridrich
zdroj: ČTK

"Podařilo se nám hned od úvodu plnit stanovené pokyny a v průběhu celého utkání jsme kontrolovali hru. Hráčům děkuji za dobrý výkon a těšíme se na víkend do Otrokovic," řekl kouč Střešovic Jiří Jakoubek.

Patnáctinásobný šampion po úterním obratu v závěru a výhře 2:1 zvládl roli favorita daleko lépe. V osmé minutě otevřel skóre ve prospěch Tatranu Marek Vávra, který potrestal vyloučení Lukáše Uhrinovského. Za šest minut zvýšil Tomáš Vávra.

V polovině utkání vedli Pražané už 4:0, když skórovali Martin Richter a Jakub Gruber. Na konci druhé třetiny zkorigoval stav Petr Graclík. V závěrečné třetině ještě zvýraznili výhru Tatranu Marek Vávra v přesilovce, Gruber, Ondřej Riebauer a Miroslav Mayer.

"Soupeři jsme nestačili v podstatě ve všech činnostech. Výsledek mě ani tak nemrzí jako to, že to spousta hráčů vzdala. Věřím, že se k tomu doma postavíme jinak," uvedl trenér Otrokovic Daniel Folta.

Tatran Střešovice - Panthers Otrokovice 8:1 (2:0, 2:1, 4:0)

Branky: 8. a 45. M. Vávra, 29. a 49. Gruber, 14. T. Vávra, 23. Richter, 50. Riebauer, 54. Mayer - 39. Graclík. Stav série: 2:0.

Hlavní zprávy