EP Benátky nad Jizerou

Střešovice ještě žijí, porazily Chodov a vynutily si v semifinále sedmý zápas

Ještě není zcela jasno. Florbalistky Tatranu Střešovice porazily v šestém semifinále doma Chodov 4:1, vyrovnaly stav série na 3:3 a vynutily si rozhodující sedmý zápas. O soupeřkách FBC Ostrava v superfinále, které se bude hrát v sobotu 9. dubna v O2 areně, se rozhodne v neděli na hřišti Chodova.

Chodov, který dokázal otočit po dvou domácích porážkách v úvodu série z 0:2 na 3:2 na zápasy, se ujal vedení ve 4. minutě díky brance Magdalény Pláškové. Tatran ale rozhodl třemi góly ve druhé třetině.

Po 109 sekundách vyrovnala Karolína Stůjová, v čase 35:27 využila přesilovou hru Michaela Mechlová a 24 sekund před druhou pauzou skórovala Lucie Želízková. Výsledek ještě dovršila dvě vteřiny před koncem při power-play do prázdné branky Kateřina Seemannová.

Tatran Střešovice - Chodov 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

Branky: 22. Stůjová, 36. Mechlová, 40. Želízková, 60. Seemannová - 4. Plášková. Stav série: 3:3.